Nobenäpud juba tegutsevad ehk 5 jõulukingiideed algajale isetegijale

Nobenäpud juba ammu tegutsevad, et iga armas sõber ja pereliige saaks jõuluvana kingikotist just sellise sooja südame ja kuldsete kätega tehtud kingituse, mis neid kõige rohkem rõõmustab. Pakume omalt poolt välja ka mõned ideed kuidas valmistada jõulurõõmu keskkonda ja rahakotti liialt koormamata.
1. Nimelised jõuluehted

Hea idee koos suuremate lastega meisterdamiseks. Nimede asemel võib ehetele kleepida ka häid soove. Kui sul tuttavat Cricuti meistrit ei ole, anna meile aegsasti teada ja lõikame sinu jaoks vajalikud soovid ja nimed vinüülist välja. Kleepekate peale kandmine nõuab natuke kannatlikust ja osavust. Abi ja õpetused tulevad meie poolt kaasa.

2. Meeleolukast kangast õmmeldud puuvillane kott, mis on täidetud ise küpsetatud piparkookide, pähklite või muude maiustustega
Kotti saab pererahvas edaspidi kasutada kuivainete ostmiseks/hoiustamiseks või kasvõi pisiperele lasteaeda pidžaamakotiks. 
Kui endale õmblemine ei istu, võib kingikotte ka meie käest saada. Saada sõnum FBsse ja lepime kokku.

3. Isikupäraselt kaunistatud T-särk

 Teise ringi poodidest leiab ka uueväärseid ja kasutamata T-särke, lisa neile meeleolukad aplikatsioonid ja ainulaadne ese on sündinud. Sellise kingi meisterdamisega saavad hakkama juba lapsed, kellele julgeb triikraua kätte anda. 
Meil on sulle pakkuda erinevaid peale kuumutatavaid aplikatsioone. Kui soovid lisada oma erilise sõnumiga aplikatsiooni, siis ka selle võime me sinu jaoks valmis teha.

4. Kinkekaart oma teenustega
Sul on kuldsed käed, õmblus- või mõni muu peenike masin või sulle meeldib tikkida, kududa, esemeid parandada. Äkki meisterdad mingis eriti vinges formaadis. Vormista kauni kujundusega kinkekaart, mille esitaja saab sinult kindlas mahus teenuseid nõutada. Ikka selle järgi kuidas lahkus lubab.
Nt. Parandan ära kõik sinu villased sokid.
Aitan sind terve aasta lihtsamate õmblustöödega.
Koon sinu valitud mustriga paari kindaid/sokke.
Tassin sel talvel sulle puud tuppa
Viin sellel aastal jõulukuuse enne suve välja jne.
Vastavalt sellele, mis sinu kallile kingisaajale võiks rõõmu teha.
Olen kuulnud, et paljud emad on eriti maiad igasugu koristustöid lubavate kinkekaartide järele:).

5. Õmblustööd taaskasutatud kangast.

Kotid, põlled, toolipadjad, pajalapid- mis iganes sobivam tundub. Taaskasutuspoodides leiab väga ägedaid tekstiile. Ja miks mitte kasutada vanu  riideid, nt vanutatud villaseid kampsuneid, linasest pluuse või teksapükse.
Lihtsad pajalapid tugevast efektsest kangast, millele saab äärde narmad jätta (nt. teksariidest ) on jõukohased ka lapsega koos meisterdamiseks.


Mis muud, kui jõudu tööle, kallid päkapikud :)!


Kommentaarid 1

Jacob 11. jaanuar 2023
Aitäh ideede eest. Kas teil on aimu, kuidas ise teha lilleümbrist? Tavaliselt tellin lilli siit https://lilledesaatmine.ee/, kuid tahaksin lilledele lisada veel midagi käsitsi valmistatud.
Email again:

Eelmine

Ilusad paigad ehk parandamine, mida on kaugele näha

Järgmine

Veel üks DIY kingiidee- jõuluhõngulised tekstiilist jõuluehted

Jaga seda artiklit