Sildid-pildid-kleepsud, Cricuti lõikuriga saab kõike teha

Mu sõbranna tutvustas mulle Cricut lõikurit ja ma ei väsi imetlemast selle lõputuid võimalusi asjadele uue elu andmiseks. Toon nendest ära mõned, mida meie LittlePrindis oleme kasutanud.
Ma olen enda hinnangul keskmisest kokkuhoidlikum inimene. Taaskasutus, uuskasutus, asjade korduvkasutus, parandamine, ümber tegemine ja muu materjali väärtustav ja selle eluiga pikendav tegevus on mulle omane olnud kogu mu elu. Ammu enne seda, kui see populaarseks muutus. Aga see võiks olla ju veel iseenesestmõistetavam ja populaarsem. Seda enam, et tänapäeval on lõputu hulk ideid veebi teel kättesaadav ja moodsad masinad on kodusele käsitööarmastajale järjest taskukohasemaks muutumas. Meie oleme katsetanud Cricuti lõikurit ja selle võimalusi.1. VINÜÜLIST PEALE TRIIGITAVAD APLIKATSIOONID
Ideaalne vahend plekkide ja pisikeste aukude varjamiseks, kantud riiete huvitavamaks muutmiseks ja oma kordumatu loomingulisuse väljendamiseks.

          Laste särk "Capten Fox" - peale         triigitavad aplikatsioonid.2. SILDID
Ma ostan seepi ja nõudepesuvahendit suurte konteineritega ja teen ise pesupulbrit ja pesupesemise vahendit. Kasutan hoiustamiseks ja dosaatoritena kasutatud pesuvahendi, seebi või kreemipudeleid. Igasuguste segaduste vältimiseks oleks mõistlik pudelid ja karbid sildistada. Meie kasutame sildikleepsude valmistamiseks trükikoja tootmisjääke.

Mõista-mõista, mis siin on?


3. KLEEPSUD
Üks väike kleeps võib lisada sinu märkmikule, arvutile või muule olulisele esemele just õige nüansi, et väljendada enda isikupära ja samas katta mõnd inetut plekki või kriimu.
4. KINGITUSED
Nimelised kleepsud või sündmust rõhutav kujundus muudavad lihtsad asjad imeliseks kingituseks. Pole ju mõtet osta suure raha eest mõttetut nänni, kui südant soojendavad kingitused saab luua oma fantaasiat kasutades.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Parandus - ja kaunistusaplikatsioonid. Cricut ja triigitav vinüül

Järgmine

Napakad kassid ja sinised rebased ehk päästame jälle ühte lemmikpluusi

Jaga seda artiklit