Napakad kassid ja sinised rebased ehk päästame jälle ühte lemmikpluusi

Te kindlasti mõtlete, mis need kassid siia puutuvad aga eile ma parandasin kolme t-särki, mille kassid ära olid rüüstanud. Väiksed küüneaugukesed sees. Vaatamata kuumale ilmale lükkasin ikka triikraua seina ja katsin augud vinüülist paikadega. Laiskuse asi, kui õmmelda ei viitsi peab higistama. Kahjuks taipasin ainult ühest särgist enne ja pärast pilti teha. 
Mul on kaks kassi. Nad on juba kasutatult saadud. Ja nii nagu kasutatud asjadel on ka kasutatud kassidel oma välja kujunenud kiiksud ja iseloom. Üks napakam, kui teine. Näiteks käib üks kraanikausis pissil ja see on veel hästi, ta märgistab ka meessoost külaliste jalanõusid ja mõnikord naissoost külaliste jalanõusid ja nende kotte ja noh, variatsioone on. Hommikuti käib ta vannitoa nurkadest ämblikuvõrke ja tolmurulle otsimas ja neid nätsutamas ja siis on tal kiiks pesukastist musti riideid õngitseda ja neid mööda maja vedada. Nii need augud tulevad. Kassist võiks pikalt rääkida aga ma tahaks ikkagi nende retsitud pluusideni jõuda. Ühesõnaga... ühel hetkel olid pluusidel augud sees.
Muidugi pidi see olema minu kõige lemmikum T. Selliseid väikeseid auke on hea vinüülist aplikatsiooniga peita. Võib ju ka niidiga kinnitada aga siis jääksid väikesed parandamise kohad näha.
Millist kujundust valida? See on juba keerulisem. Valikut on nii palju. Ma ei tahtnud väga värvilist ja silmapaistvat dekoori tekitada niisiis valisin tagasihoidlike värvide ja lihtsate kujundite hulgast.

Kas nii.....


            .....või nii.........või midagi sellist?

No proovin selle rebase ka ära.... ...päris hea ju...kuigi annab sobitada, et augud ikka vinüüli alla varju jääks.
Ok, jääb siis nii.


Keda huvitab, kuidas vinüülist aplikatsioone paigaldada vaata siia.
Ja aplikatsioone saab muidugi meie käest.
Aplikatsioonide hinnad sõltuvad nende suurusest, materjalist ja kujunduse keerukusest. Väikeste lihtsate kujundite hinnad algavad 20 sendist. Helista, kirjuta, suhtle FB-s või instas ja lepime kokku.
Lõppu panen veel kõik parandused ritta. Pildid on õhtused ja udused aga mingi ülevaate vast ikka saab.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Sildid-pildid-kleepsud, Cricuti lõikuriga saab kõike teha

Järgmine

Niks-naks ja valmis ehk plastpudelite taaskasutus suvises leitsakus

Jaga seda artiklit