Suur särgitegu Mandaronesele

Toimetab Tartus üks selline bänd nagu Mandarones. Neil tuli pähe, et lahe ja öko oleks teha bändisärgid taaskasutatud särkidest. Ja kuna demokraatia on selline värk, et kõik võivad oma arvamust avaldada, siis oli raske leida see üks ja ainuke viis kuidas särke kujundada. Lõppkokkuvõttes oli mul hunnik särke, osad bändimeeste seljast tõmmatud ja osad taaskasutuspoest kokku otsitud ja terve hunnik bändisümboolikaga vinüüle. Need ka loomulikult erineva kujundusega. Sellele lisaks veel suhteliselt vabad käed, et see kõik kokku sobitada ja ülimalt kiiresti kah veel. Ma ütleks, et ideaalsed tingimused loominguliseks puhanguks. Või mis?
Osadele särkidele kuumutasin vinüülist logod. Osad värvilised, osad helkurmaterjalist. Ette või taha või mõlemale poole. Kuidas just parem tundus. Mõne särgiga ei olnud ma pärast päris rahul. Tänu sellele, et neid oli nii palju erinevaid, pidi iga kord kujunduse uuesti läbi mõtlema. Tagantjärgi oleks nihutanud mõnda logo siia või sinnapoole. Igatahes suurepärane võimalus kogemuse omandamiseks.
              


 Osade särkide juures sain ka valgendajaga mässata. Need on minu lemmikud ja nagu pärast tundus ka tellijate lemmikud.

Kui sul tekkis nüüd mõtteid, et mõnele bändile, sõpruskonnale või kogukonnale oleks ka taolisi taaskasutatud särkidest välja võlutud fännisärke vaja, siis võta meiega julgesti ühendust, kas telefoni või maili teel ja arutame seda asja.

Ja Mandaronesest saate rohkem teada siit:
https://soundcloud.com/mandarones
https://www.instagram.com/mandarones/

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Augustibluus terrassil (mille valmimisest ma tegelikult siin postituses kirjutangi).

Järgmine

Püksiparandus-oli auk ja enam ei ole

Jaga seda artiklit